Порівняння HTC Sensation і LG Optimus 3D

Останні три роки тайванська фірма HTC неухильно створює репутацію для інноваційних та високоякісних мобільних телефонів, випускаючи свої прекрасні моделі, такі як Legend, Desire та інші. Їх остання пропозиція Sensation твердо направлено на людей, які потребують передових смартфонах. Завдяки своїй специфікації, ця HTC модель затьмарює багато сучасні мобільні пристрої. Проте, нещодавно з’явилося нове віяння у вигляді 3D-технології, і з кожним днем ​​зростає кількість телефонів, що володіють цією захоплюючою системою. У їх числі LG Optimus 3D, який також є передовою моделлю. Але чи здатна ця нова технологія просунути Optimus 3D вперед Sensation в плані задоволення споживача?

Порівняння мобільних телефонів: характеристики HTC Sensation в порівнянні з LG Optimus 3D

Область, де LG має перевагу – це дизайн телефону. У той час як HTC виробляє мобільні пристрої, які можуть похвалитися великими функціональними можливостями, моделі LG націлені на дизайн, і Optimus 3D не виняток. Подібно Samsung Galaxy S2 телефон звів криві до набагато більш кутастому дизайну, який відповідає багатьом планшетним пристроїв в даний час. З точки зору розміру є дуже невелике розходження між двома моделями. LG трохи більше і важче, але це компенсується стильним дизайном. У свою чергу Sensation HTC аж ніяк не є непривабливим телефоном. Апарат подібний багатьом маркам інших телефонів з кривими і металевими ефектами в дизайні, які роблять його приємним на око. Незважаючи на те, що обидві моделі можуть похвалитися 4,3-дюймовим дисплеями, Sensation HTC виходить на перше місце в цій галузі. Це обгрунтовується тим, що модель володіє поєднанням високої роздільної здатності 560 на 940 спільно з останньою S-LCD технологією, яка має перевагу в порівнянні з традиційними LCD дисплеями. Рішення LG у ставленні до Optimus 3D – це дисплей TFT, а також більш низька роздільна здатність в 480 на 800 точок, що означає, що HTC абсолютно затьмарює LG щодо екрана.

Хоча обидва телефони HTC і LG працюють на операційній системі Google Android, те, що Sensation HTC поставляється з платформою Android v 2,3 вже в коробці – це приємний показник. Одним з головних переваг Android є те, що система пропонує функції простого і швидкого виконання кількох завдань. Android 2,3 пропонує поліпшення в порівнянні з Android 2,2 в тому, що ця версія операційної системи дозволяє використовувати пакет програм, який забезпечує повний контроль над тим, які програми запущені в телефоні в даний момент. Шанувальники LG будуть раді відзначити, що, незважаючи на те, що Optimus йде з встановленою ОС Android 2,2, доступно оновлення системи на Google Android 2,3, що дозволяє телефону бути на одному рівні з Sensation в цій галузі.

HTC Sensation і LG Optimus 3D, безсумнівно, передові мобільні телефони, і дійсно важко вибирати між ними: телефон LG є найбільш приємним на око, але телефон Sensation пропонує вищий рівень технологій, незважаючи функцію 3D в LG телефону.

.