Охолодження для ноутбука

Якщо ви дозволяєте ноутбуку перегріватися, то ноутбук може зламатися. Якщо ви помітите, ноутбук став надто гарячим або вентилятор буде занадто сильно працювати в спробах охолодити ноутбук. Проблема може бути в зіпсованому вентиляторі (вентилятор охолодження для ноутбука може виробити свій ресурс), а вам все одно треба тримати ноутбук охолодженим. Є кілька способів остудити ноутбук до того, як відбудеться катастрофа.

Поради як зробити правильне охолодження для ноутбука або все, що вам потрібно знати що б зробити охолодження для ноутбука своїми руками.

Очистити ноутбук.

Пил осідає всередині ноутбука, система охолодження ноутбука плохоработает, що ускладнює самоохолодження портативного девайса. Цей товстий шар пилу може стати подобою ковдри, під яким затишно і тепло, але це ж не те, що вам потрібно.

Чистка ноутбука або як почистити систему охолодження ноутбука. Найкраще при чищенні використовуйте балон стисненого повітря та розпиліть його перед комп’ютером невеликими дозами. В основному чистка охолодження ноутбука робиться в області вентилятора ноутбука. На ринку є навіть пилососи для комп’ютера, а також ви можете використовувати звичайну бавовняну ганчірку, щоб позбутися від цієї проблеми.

Встановити додатковий вентилятор для ноутбука або охолодження під ноутбук.

Як поліпшити охолодження ноутбука якщо ваш вентилятор припинив працювати? Використовуйте маленький настільний вентилятор на допомогу. Можна також спробувати працювати в кімнаті, де є великий вентилятор-стійка, який слід направити на ноутбук (створіть саморобний охолодження ноутбука). Навіть якщо вентилятор працює, ніколи не завадить додати додаткового вітерця. Пам’ятайте про додаткове охолодження для ноутбука. Завжди може застосовуватися підставка під ноутбук з охолодженням.

Закрийте ноутбук.

Якщо ваш ноутбук старий або перебуває не в дуже хорошому робочому стані, вам слід дозволяти своєму електронному девайсу відпочивати природним шляхом трохи довше. Коли ви не використовуєте ноутбук, то вимикайте його повністю. Також якщо ви хочете зробити перерву на обід, тобто будете далеко від ноутбука, то вимкніть ноутбук, щоб портативний девайс не працював даремно.

Купити стійку для ноутбука або краща система охолодження ноутбука.

Ви можете самі зробити стійку, але мати професійно сконструйовану стійку для ноутбука дуже корисно для роботи вашого комп’ютера. Охолодження ноутбука відбувається набагато швидше при використанні стійки для ноутбука. Дизайн ноутбука розміщує вентилятори на нижній панелі, але це недобре, якщо вони блоковані (прикриті). Стійка для ноутбука дозволяє вентиляторам виконувати їх роботу.

Інші поради для охолодження ноутбука або доробка охолодження ноутбука.

Вивчайте поверхню, на якій працюєте з портативним комп’ютером. Якщо ви використовуєте м’яку подушку, ковдру або інші схожі предмети як підставка для ноутбука під час його роботи, то можете пошкодити вентиляційний процес ноутбука. Використовуйте плоску тверду поверхню і по можливості щось, що надасть вентиляторам простір, як стійка для ноутбука.

Також, якщо залишаєте ноутбук під час пауз, то перевертайте девайс. Просто закрийте кришку і переверніть догори стороною з вентиляторами. Таким чином, поки вентилятори не використовуються, вони мають прямий продув повітрям. Піклуйтеся про своє ноутбуці завжди, і тоді охолодження не стане такою критичною необхідністю.

.