Opera для HTC Sensation

Давно минув той час, коли мобільні телефони служили тільки для здійснення дзвінків і повідомлень. Сучасні смартфони – це потужні міні комп’ютери, які здатні виконувати будь-які види завдань, включаючи фото і відео зйомку і програвання музики. Найбільш широко використовувана можливість смартфонів – це перегляд веб-сторінок з різними видами підключень до інтернету і сприятливими розмірами екранів. HTC Sensation це один з найкращих доступних мобільних телефонів, що працює на базі Android і забезпечує чудове користування веб-браузером Opera. Даний браузер був вдосконалений, і тепер він забезпечує приємне онлайн-проведення часу.

Огляд веб-браузера Opera на смартфоні HTC Sensation.

Величезний 4,3-дюймовий екран смартфона HTC Sensation гарантує швидкий інтернет-серфінг, а браузер Opera 11 збільшує задоволення. Роздільна здатність дисплея разом з поліпшеним користувальницьким інтерфейсом веб-браузера забезпечують кристально чистий екран з рівним текстом та яскравими зображеннями. Найважливішим зміною даної версії браузера Opera є можливість зміни масштабу сторінки подвійним торканням, яка витісняє старий метод разового торкання. Це дуже корисно, тому що запобігає зміна масштабу сторінки випадковим дотиком. Додатково до цього, дана версія ОС Android тепер може похвалитися повною підтримкою Flash Player для завантаження найбільш складних сайтів, наприклад, BBC iPlayer. Цей Flash контент доступний навіть в режимі швидкого огляду, в той час як більш старі версії дозволяють вибрати контент тільки в розкритому режимі.

Веб-браузер Opera відмінно доповнює смартфон HTC Sensation. Для зручності користування, нова система пропонує кнопки, за допомогою яких можна піднятися початок або ж опуститися в самий її кінець, що набагато простіше, ніж постійне водіння пальцем вгору або вниз. Для плавної прокрутки сторінки або її збільшення, розробники удосконалили візуалізацію, це означає, що сторінка завантажується набагато швидше, до того ж, було покращено заверстуванням тексту при збільшенні масштабу сторінки. Тобто, зміна розміру слів на сторінці відповідає розміру екрану для швидкого і простого перегляду потрібної текстової інформації. При необхідності відлучення від браузера на деякий час, було додано відновлення сеансу, щоб потім повернутися до того місця, де Ви зупинилися.

Перегляд веб-сторінок – це одна з багатьох функцій чудового мобільного телефону HTC Sensation. Браузер Opera 11 вніс важливі зміни в систему смартфона, а також служить прекрасним доповненням використання телефону Sensation від компанії HTC.

.