Olympus PEN E-PM1

Olympus PEN E-PM1 – найкомпактніша камера в новій лінійці PEN, запущеної сьогодні. Розмір камери (4,31 x 2,50 x 1,46 дюйма) порівняємо з недавно представленої Panasonic GF3 (4,24 x 2,64 x 1,28 дюйма inch), але камера також пропонує новий сенсор Live MOS на 12,3 мегапікселів, швидку систему авто-фокус, володіє дисплеєм 3-дюйма, 460,000 пікселя, і дозволяє досягати прекрасних знімків при низькому освітленні завдяки високій чутливості – ISO 12,800, а також знімати відео у форматі full HD 1080i з якістю звуку Dolby Digital.

Olympus PEN E-PM1 – це невелика камера зі змінними об’єктивами і швидким авто-фокусом.

Olympus PEN огляд.

Найбільш вражаючою особливістю новітньої лінійки PEN є швидкий авто-фокус у поєднанні з високошвидкісним затвором (менше 60 мілісекунд), завдяки чому Olympus PEN E-PM1 ідеально підходить для зйомки спортивних заходів. У цієї камери безліч привабливих характерних рис, включаючи широкий вибір художніх фільтрів, розумне визначення очей і висока корекція контрасту. Список можна продовжити, але він тут просто не поміститься, краще відвідати офіційний сайт Olympus і прочтать сторінки огляду і характеристик.

Olympus PEN E-PM1 продається разом з MSC M. ZUIKO DIGITAL ED m14-42 mm II R f3, 5 / 5, 6 Zoom Lens і представлена ​​в декількох колірних варіантах, про ціни та наявність товару поки нічого не відомо.

.