Новий Blackberry Bold Touch

Blackberry Bold, безумовно, був одним зі смартфонів вибору бізнес сектору. Тим не менш, ця модель телефону потребує оновлення, якщо компанія RIM хоче залишитися на плаву в ринку смартфонів. І саме це вона і зробила, випустивши Blackberry Bold Touch.

Blackberry Bold Touch – поліпшена версія свого попередника.

Запитайте будь-якої людини, що робить кар’єру. Переважний вибір – смартфони виробництва канадської фірми RIM. Ці телефони пропонують широкий спектр функцій, що сприяють підвищенню продуктивності праці. Сюди включаються: доставка пошти, BB Messenger, а також можливість працювати з документами на ходу. Ось чому Blackberry смартфони так популярні в бізнес секторі.

І ось тепер попередня версія Bold отримує заслужені оновлення. Наступне покоління Blackberry смартфонів має ряд нових функцій. Однією з таких функцій є оновлення їх найвищою мірою надійної системи OS 6. Новий телефон буде оснащений операційною системою Blackberry OS 7.

Сьоме покоління цієї ефективної мобільного операційки оснащений функцією Liquid Graphics. Що дає можливість користувачам насолоджуватися більш інтенсивної графікою, це значно покращує перегляд зображень і відео. Більше того – дозволить користувачам більше отримувати насолод від мобільних ігор. Цього не вистачало попередній версії Blackberry смартфона. Крім того, операційна система підтримує HD-відео.

Є одне доповнення до сьомого покоління операційної системи – інтеграція NFC (Near Field Communication). Якщо ви не знайомі з цією технологією, то суть її в тому, що NFC дозволяє телефону функціонувати як мобільного точки доступу. Це дозволяє Blackberry Bold Touch забезпечувати Wi-Fi підключення до інших пристроїв. Ідеальний варіант, якщо у користувачів також є оснащений Wi-Fi планшетний комп’ютер PlayBook від RIM.

Ще однією перевагою технології NFC є функція мобільних платежів. Вона дозволяє користувачам смартфона простим помахом перед зчитувачем оплати платити за товари та послуги. NFC технологія вже доступна в кількох магазинах у Великобританії і Європи. Google також запустив NFC варіант оплати для Google Nexus S (4G) в США. Ця можливість незабаром буде одним з найбільших подій, які траплялися з мобільними технологіями.

Система OS 7 пропонує також нову функцію – “розширена реальність”. Ця функція так само володіє потенціалом, здатним змінити те, як ми бачимо і використовуємо наші мобільні пристрої. Blackberry ОС підтримує ряд програм “розширеної реальності”.

Крім Blackberry OS 7, новий Bold Touch оснащений більш потужним процесором. У порівнянні з 624 МГц процесором свого попередника, нова версія оснащена процесором 1,2 ГГц. Мобільний апарат Blackberry Bold Touch піднімає продуктивність смартфонів до нових висот.

.