Nokia X7 характеристики

Коли фінський виробник Nokia оголосив про випуск X7, було сказано, що ця модель телефону створена для розваги і підтримує новий софт Symbian Anna (мобільна операційна система). Як би там не було, це було все, що співробітники компанії Nokia розповіли про нову модель телефону X7. Тут ви дізнаєтесь більше про цей новий смартфоні.

Очікувані характеристики Nokia X7: огляд телефону.

Якщо телефон створений для розваги, то апарат повинен мати великий екран з можливостями HD. Це саме те, що пропонує смартфон Nokia X7. У девайса сенсорний екран AMOLED, як і у N8. Як би там не було, користувачі зможуть насолодитися ще більшим за розміром екраном. У Nokia N8 був 3,5-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю 360 х 640 пікселів. У нового телефону X7 від фінського виробника 4,0-дюймовий сенсорний екран AMOLED із роздільною здатністю 360 на 640 пікселів. Мобільний телефон Nokia X7 дає можливість перегляду кіно в HD, відео і картинок високого дозволу, 3D-графіки та ігор, завантажених з Ovi Store.

Електронна пошта і соціальні мережі дуже важливі для мобільних вражень. Це якраз те, що пропонує телефон. Все, що потрібно, – це підключитися до облікового запису вашої електронної пошти. Це дозволить Nokia X7 доставляти пошту на домашній екран у реальному часі. У Nokia X7 є і з’єднання з соціальними мережами. Вам потрібно просто вибрати між Twitter або соціальною мережею Facebook. Після вибору соцмережі, яка вам подобається найбільше, матеріал з цієї соціальної мережі буде доставлятися на телефон 24 години 7 днів тижня.

Сьогодні багато користувачів портативних мобільних пристроїв підключаються до Інтернет за телефонів. З телефоном Nokia X7 ви насолодитеся швидким, легким і надійним переглядом сторінок Інтернет. Браузер на Nokia X7 має повну підтримку Adobe Flash Player. Це дозволить вам дивитися Flash-відео, анімації, графіку, зображення і так далі Це необхідно з тих пір, як з’явилися мільйони веб-сайтів, які використовують Flash на своїх сторінках. Все це дасть вам доступ до різних динамічним сайтам.

Ви завжди поспішаєте додому, щоб подивитися улюблене шоу по телевізору? Якщо це про вас, то вам не потрібно буде більше поспішати. У смартфона X7 від Nokia є Web TV. Ви зможете дивитися канали, такі як BBC, National Geographic і CNN. Якщо вам потрібно більше каналів, можна завжди завантажити більше з онлайн архіву програм Ovi Store.

Це основні характеристики, які слід очікувати від Nokia X7. Ви виявите набагато більше функцій, коли візьмете в руки ультрасучасний девайс X7 розроблений легендарною компанією Nokia.

.