Nokia X7

Nokia N8 був одним з найперших смартфонів створених фінськими виробниками, для розваги. Телефон мав усі необхідні функції, які не дозволили б вам нудьгувати. Але ні для кого не секрет, що мобільні технології розвиваються дуже швидко. А це означає, що і N8 знадобилися деякі вдосконалення. Так і вийшов телефон Nokia X7.

Широкоформатне розвага з телефоном Nokia X7.

Огляд та характеристики Nokia X7:

Цей смартфон з великим дисплеєм дозволить вам насолодитися HD відео, HD іграми, і ідеальним веб-браузером. Телефон має 4-х дюймовий сенсорний екран AMOLED із роздільною здатністю 360 x 640. Більш того, дисплей захищений найтоншим шаром протиударного скла Gorilla, яке не ламається, захищає від подряпин і витримує сильний тиск.

Ваше розвага ніколи не буде повним без електронної пошти і можливості виходу соціальні мережі. Nokia X7 забезпечить вам вихід в будь-яку з них. Користувач зможе читати забавні історії від друзів, які будуть відразу ж відправлені на екран у вигляді електронного повідомлення. Те ж відбувається і з іншими соціальними мережами: від Facebook до Twitter, ви будете отримувати повідомлення прямо на екран телефону.

Ви шукайте все по барах і ресторанах або хочете відзначити яку-небудь подію? У цьому випадку Nokia X7, що володіє GPS навігацією, виручить вас. З Ovi Maps ви без праці доберетеся туди, куди захочете. Так само є ряд опцій, що пропонують огляди, рейтинги, поради від Lonely Planet і Trip Advisor. Програма Ovi Maps, до того ж, оснащена голосової навігацією.

Говорячи про Ovi, телефон Nokia X7 забезпечить швидкий доступ до Ovi store. У цьому онлайн магазині ви знайдете треки, альбоми, відео, ігри і так далі. Будь-яке розвага може бути знайдено тут.

На улюблених сайтах люди знаходять те розвага, яка їм подобається. З браузером Nokia X7 ви зможете швидко завантажити Інтернет сторінку. Так як смартфон підтримує Adobe Flash, Ви отримаєте неймовірне задоволення від якісної анімації, графіки, зображень та переданих відео. Adobe Flash забезпечить доступ майже до всіх сайтів.

Ще однією особливістю Nokia X7 є Web TV (за бажанням користувача). Це дає можливість постійно користуватися улюбленими каналами, таким як BBC, CNN, National Geographic і так далі. Вони будуть передаватися на телефон через 3G або Wi-Fi. Насолоджуйтесь улюбленими програмами завжди і скрізь.

Так само як і N8 цей смартфон має програмне забезпечення Symbian. Але мобільний апарат Nokia X7 оснащений більш новою версією операційної системи: Symbian Anna.

Телефон Nokia X7 не залишить вас байдужим перед широкоформатним розвагою.

.