Музика для Sony Ericsson Xperia

Сьогодні для смартфонів Sony Ericsson Xperia на платформі Android доступний клієнт Music Unlimited від Qriocity. Його можуть завантажити власники смартфонів, що проживають в наступних країнах: США, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Іспанія, Великобританія, Австралія та Нова Зеландія. На смартфонах Xperia у зазначених вище країнах ви можете отримати доступ до сервісу через відповідний ярлик на дисплеї телефону.

Про які ж смартфонах йде мова? Xperia arc, Xperia neo, Xperia PLAY, Xperia X10 і Xperia X8. Власникам Xperia mini pro, Xperia mini, і Xperia pro, щоб отримати цей сервіс, доведеться проявити терпіння і почекати до кінця цього року.

Смартфони Sony Ericsson Xperia отримають Music Unlimited від Qriocity.

З Qriocity ви можете оцінити всі достоїнства електронного музичного сервісу для того, щоб слухати музику в будь-який час і в будь-якому місці з постійного розширюється каталогу з більш ніж семи мільйонів пісень. Звучить нереально, чи не так? Звичайно, тим, у кого музичний смак лежить до електронної музики, доведеться пошукати інші місця для заповнення своїх плеєрів.

.