Motorola Droid X2

Моторола продовжує роботу з успішною лінійкою телефонів на базі мобільної операційної системи Android, а конкретніше, йдеться про телефони Droid. Працюючі виключно через Verizon, телефони Droid отримали широку популярність за кордоном. Значною мірою це сталося завдяки високій якості пристроїв і неабияким рекламним кампаніям. Цього літа Motorola випустила новинку – Droid X2.

Докладний огляд телефону Motorola Droid X2: характеристики і нові функції.

Новий телефон Droid X2 є послідовником Droid X. На відміну від оригінальних телефонів Droid, у Droid X2 фізично немає клавіатури. Замість неї запропонована так звана м’яка (soft) клавіатура завдяки якій телефон дуже тонкий і легкий. Motorola Droid X2 телефон на базі ОС Android, має двоядерний процесор з частотою 1 ГГц. На момент написання даної статті це – найшвидший процесор серед всіх телефонів на всіх мобільних платформах. Поліпшення продуктивності дозволяє повною мірою оцінити швидкість роботи при запуску відразу декількох програм на телефоні.

Дисплей – обличчя і центр будь-якого смартфона. У разі Droid X2, це – чудовий 4,3 “(дюйма) qHD дисплей, який був значно модернізований. Фотографії з 8 Мп камери наповнені квітами, і Ви можете навіть знімати 1080р відео. Телефон оснащений інтерфейсом HDMI для підключення до будь-HD телевізору. Це дає можливість перегляду фото і відео на TV, але в цьому немає особливої ​​необхідності, оскільки розмір дисплея дозволяє переглядати необхідні матеріали і на ньому.

Телефон має встановлену ОС Android 2,2. Під час написання цієї статті у Droid X2 ще не було можливості апдейта до версії 2,3 (Gingerbread), але Motorola підтвердила, що телефон отримає можливість оновлення операційної системи без будь-якої додаткової оплати. У телефон Motorola Droid X2 встановлено фірмовий користувальницький інтерфейс MotoBlur. А завдяки доступу до Android Market легко і просто завантажувати програми на Ваш телефон.

Термін служби акумулятора досить значний, незважаючи на розмір дисплея і процесора. Просунуті користувачі можуть розглянути варіант придбання запасний батареї або автомобільного зарядного пристрою.

В основі своїй мобільний Motorola Droid X2 є телефоном, правда тільки для абонентів оператора Verizon. І, що стосується свого основного призначення, то тут претензій ніяких немає: якість дзвінків чудово, без яких-небудь переривань.

В цілому, важко знайти недоліки у Motorola Droid X2. В апарата є все необхідне для смартфона за 199 американських доларів. Якщо Ви доглядаєте собі смартфон на ОС Android, я б порадив би Вам звернути свою увагу на Motorola Droid X2 від Verizon.

.