Міні комп’ютер SAPPHIRE EDGE-HD2

Ви сподіваєтеся звільнити свій робочий стіл, купивши новий комп’ютер, який займає не так багато місця? Ви завжди можете отримати багатофункціональний комп’ютер, який так і притягує розмірами діслпея (монітора). Але що, якщо у Вас вже є хороший дисплей (монітор) в чудовому стані, і Ви не хочете його змінювати в найближчому майбутньому? Ось тут SAPPHIRE EDGE-HD2 виявиться корисним. Звичайно, Ви може і не потребуєте здібностях маленького комп’ютера, але якщо Ви побажаєте, комп’ютер буде відповідати Ваші вимогам.

Новий SAPPHIRE EDGE-HD2 mini PC – це комп’ютер розміром із звичайну книгу.

Після успіху свого першого Mini PC SAPPHIRE EDGE-HD2 компанія вирішила випустити нову версію оригінального Mini PC, яка потрапила на ринок уже цього року. Розробникам SAPPHIRE EDGE-HD2 вдалося вдосконалити новий варіант Mini PC, зробити його могутніше, незважаючи на ще більш скромні габарити. Новий Mini PC включає в себе процесор другого покоління Intel Atom D525 1,8 GHz, жорсткий диск 320 GB SATA HDD, віртуальну пам’ять 2 GH RAM DDR3-800 MHz, графічну карту 512 MB NVIDIA ION2, Enternet, вбудований HDMI, Wi-Fi, VGA, RJ45, 4x USB 2? 0, аудіо, лінійні стереовиходи, а також передбачає вибір між Windows 7 або FREE DOS – операційними системами.

Ціна і доступність продукту компанії SAPPHIRE на даний момент поки не оголошена, але будьте готові дізнатися нові подробиці. Можете дізнатися більше на офіційному веб-сайті компанії SAPPHIRE.

.