Мікшерний пульт Mini Turntable

Якщо ви хочете бути ді-джеєм, або просто цікавляться професією ді-джея, це не дорогий шлях для вас покласти руки на мікшерний пульт, який підключається до вашого комп’ютера або MP3 плеєра.

Будьте ді-джеєм з USB Mini Turntable – міні мікшерним пультом.

Коли ми говоримо “це міні мікшерний пульт”, то ми і справді маємо на увазі міні, так як крутиться частина пристрою приблизно такого ж розміру, як коліщатко прокрутки Shuffle на плеєрі iPod. Проте, будучи таким маленьким, як звучить в рекламі, в ньому є пакет з декількох корисних функцій, які є в цьому пульті мікшера. У комплекті є реальні звуки скретч на вінілі, а так само кнопки звукових ефектів, регулятор гучності, і навіть функція зміни темпу прокрутки мелодії, якщо ви захочете уповільнити або прискорити ритм. На жаль, відсутній регулятор рівня сигналу (фейдер), який би зробив мікшерний пульт повністю укомплектованим, але за ціною всього за 24 долари ви не розчаруєтеся.

Пристрій має акумулятор, тому ви можете взяти USB Mini Turntable з собою і підключити до вашого МР3 плеєра, коли ви в дорозі. Якщо все це звучить для вас заманливо, просто зайдіть на інтернет сторінку Stupid, щоб розмістити ваше замовлення.

.