LG Optimus 3D характеристики

Компанія LG продовжує розробляти кращі мобільні технології. Новинка LG Optimus 3D, що з’явилася услід за LG Optimus 2X не виняток. Приставка “3D” визначено привернула до смартфону увагу тисяч людей. Остання модель LG забезпечує запис і перегляд фото-і відеозображень у форматі 3D без спеціальних громіздких очок. Якщо ви все ще не зацікавилися цим приголомшливим смартфоном, то читайте далі і ви дізнаєтеся про нього більше. Цей смартфон має подвійний архітектурою пам’яті і двоканальним режимом передачі.

Новинка LG Optimus 3D з величезним сенсорним дисплеєм.

Якщо вам в телефонах набридли звичайні, плоскі зображення у форматі 2D, вам просто необхідно придбати новітню модель LG Optimus 3D з 4,3-дюймовим екраном WVGA, що гарантує більш якісне, чітке зображення. На цьому смартфоні навіть фото та відео у форматі 2D будуть виглядати чудово. Телефон Optimus 3D оснащений внутрішньою пам’яттю 8ГБ і 2-х ядерним процесором, який дозволить вам швидко і ефективно здійснювати на ньому дії.

Огляд характеристик LG Optimus 3D.

LG демонструє, що тривимірне зображення може служити не тільки для розваг, але і для навчання при використанні навчальних матеріалів. Цей телефон з тачскрін, що б’є всі рекорди на даний момент, випущений в Європі в червні. Optimus 3D побудований працювати на платформі Android 2,2 і оснащений внутрішньою пам’яттю 8GB, а також крім звичних пристроїв зв’язку Bluetooth, Wi-fi і 3G ще і HDMI-портом для підключення до телевізора.

Ще один плюс мобільного пристрою Optimus 3D – це відмінні програми, від вбудованої функції для завантаження 3D-відео відразу на YouTube до функції так званої “доповненої реальності”, що робить смартфон дійсно дивовижним. Крім усього іншого, Optimus 3D від LG буде оснащений браузером доповненої реальності Wikitude 3D з величезною кількістю інформації про сотню мільйонів місць, визначні пам’ятки та об’єкти по всьому світу в 3D, а також статтями з Вікіпедії і Twitter. За допомогою камери цей смартфон допоможе отримати загальні відомості про те чи іншому місці та його огляд у режимі реального часу, використовуючи вбудований акселерометр, GPS і компас. Звучить фантастично, чи не так?

Якщо вам подобається ідея доповненої реальності поряд з розмірами існуючої дійсності і все це в тривимірному форматі, тоді телефон 3D Optimus вам безперечно припаде до душі. Смартфон з можливістю запису і перегляду 3D-контента без спеціальних окулярів вперше представлений серед смартфонів компанії LG і викликав чималий інтерес у покупців.

Для цінителів технічних вишукувань і бажаючих придбати цей новий телефон це літо буде по-справжньому захоплюючим, оскільки саме в цей час відбудеться реліз інноваційного смартфона LG Optimus 3D.

.