Камера Canon Rebel T3

У Японії завжди використовуються різні кольори для однієї моделі електронного пристрою або приладу, і камера Canon Rebel T3 не є винятком. Так, будучи вісниками хороших новин, ми раді повідомити, що Canon представити спочатку для Америки EOS Rebel T3 DSLR нових забарвлень. Це означає, що більше вам не потрібно працювати із звичайними камерами чорного кольору, але навпаки, ви зможете фотографувати камерами різних відтінків: від червоного плямистого з переходом до коричневого і сірого металік – тепер моделі ваш вибір. Така заміна колірної гами стане першою для EOS Rebel за останні роки, після використання моделі сріблястого кольору, яку компанія знімає з виробництва.

Нова фотокамера Canon Rebel T3 – модель в новій колірній гамі для американського ринку.

За винятком зовнішніх косметичних змін весь внутрішній зміст залишиться незмінним – функції відповідають стандарту камери Т3: 12 мегапікселів, система девятіточечной автофокусуванням, світлочутливість ISO 100 – 6400.

Ви зможете купити Rebel T3 в новій колірній гамі на ексклюзивній основі в он-лайн-магазині Canon, жителі Great White North (Канада) також зможуть придбати модель червоного кольору в магазині. Модель фотокамери Canon EOS Rebel T3 DSLR з лінзою 18-55 мм коштуватиме 550 доларів США, дана пропозиція буде дійсна до кінця липня. Не пропустіть свій шанс.

.