IPhone безкоштовно

Отримати безкоштовно iPhone 4 легше, ніж ви думаєте. Багато хто вважає, що потрібно витратити тонни грошей, щоб отримати новітній iPhone від Apple. Тим не менше, якщо ви скористаєтеся своєю головою і силою Інтернет, то знайдете декілька можливостей отримати iPhone даром. Тут представлена ​​деяка інформація про те, як отримати iPhone 4 безкоштовних.

Три способи отримати Apple iPhone 4 безкоштовних.

1) Прийміть участь в лотереї з призом iPhone.

Є безліч веб-сайтів, які пропонують лотереї з відмінними призами як ходу мерчендайзинга. Можна брати участь в лотереях, які пропонують iPod або iPhone 4 в якості призу. У більшості випадків ці лотереї безкоштовні, тому так важко встояти. Просто переконайтеся, що ви знаєте місцеві закони і що он-лайн лотереї легальні в вашій області перебування. Крім цього, вам повинно бути не менше 18 років, щоб самостійно приймати участь у лотереї.

2) Конкурс iPhone.

Якщо ви дійсно хочете Apple iPhone 4, можете попрацювати для цього. Є багато конкурсів, де ви можете спробувати свої сили і виграти iPhone. Наприклад, конкурс малюнків, конкурс Photoshop, конкурс письменників і інші конкурси в мережі. Такі конкурси використовуються як промо-акції для веб-сайтів, які хочуть залучити відвідувачів. Запропонувати безкоштовний iPhone – це хороший спосіб знайти відвідувачів для сайту.

3) Стати випробувачем товару, що б отримати iPhone безкоштовно.

Це правда. Ви можете отримати безкоштовний iPhone 4, просто тестуючи апарат. Якщо Apple має можливість вислати вам iPhone, а ви хочете відчувати iPhone певну кількість часу і потім доповісти компанії свою думку про нього, то ви можете отримати iPhone безкоштовно. Це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але це дійсна маркетингова стратегія, яка завжди використовується.

Три описаних способу – це найлегші способи отримати iPhone телефон безкоштовно. Пам’ятайте, що ви можете отримати багато товарів для тестування. Просто почніть контактувати з компаніями або знайдіть сервіси або веб-сайти, які допоможуть вам стати випробувачем продукції.

.