HTC Sensation: огляд характеристик

Всім відомо, що компанія HTC створила мобільний телефон HTC Sensation у відповідь на стратегію виробника Samsung, спрямовану на випуск мініатюрного смартфона. Таким чином, вийшов чудовий телефон HTC Sensation невеликого розміру 125,9 на 65,2 на 11,1 міліметрів і вагою 147 грам. Корпус даного смартфона комбінує вставки гладкого пластика з металом, створюючи дійсно стильний і невеликий телефон.

Смартфон HTC Sensation здатний задовольнити Ваше технологічне захоплення.

Огляд характеристик HTC Sensation

Однак потрібно знати, що форма даного смартфона маскує справжній розмір HTC Sensation, а також створює видимість більш тонкого і маленького мобільного телефону. Спереду HTC Sensation оснащений 4,3-дюймовим LCD-дисплеєм з роздільною здатністю 960 на 540 пікселів. Над дисплеєм розміщено загартоване скло Gorilla Glass, яке гарантує чудову міцність. Більше того, дозвіл екрана забезпечує читабельність будь-якого тексту, а відмінна яскравість і контраст створюють високоякісну графіку.

На цьому смартфоні HTC встановлений двоядерний процесор Snapdragon MSM 8 з частотою кожного ядра 1,2 ГГц, HTC Sensation може працювати при різних напругах і частотах через наявність асинхронних ядер процесора. Метод зернистості при запуску додатків економить споживання енергії, що позитивно впливає на термін служби акумулятора. Користувачам необхідно також знати, що процесор використовується з графікою Adreno 220 для потужності HTC смартфона.

Крім того, 768 мегабайтами оперативної пам’яті телефону вже нікого не здивуєш. Хоча, HTC Sensation має 16 Гб вбудованої пам’яті і носій microSD на 8 Гб, все це забезпечує достатньо місця для зберігання сервісних програм. Що стосується можливостей підключення, смартфон Sensation від HTC підтримує традиційні сервіси Bluetooth і Wi-Fi, а також мережі WCDMA / 2100 HSPA / AWS / 900.

Мобільний телефон HTC також укомплектований такими функціями, як гіроскоп, GPS-навігатор, акселерометр, датчик положення, зовнішня засвітка екрану і цифровий компас. Крім цього, користувачі телефону можуть насолоджуватися наявністю двох 8-мегапіксельних камер з автофокусом і світлодіодним спалахом. На смартфоні HTC Sensation встановлена ​​операційна система Android 2,3,3, яка включає в себе оновлену версію інтерфейсу HTC Sense 3,0. Дана версія оболонки відрізняється активним екраном блокування, різноманітними 3D-ефектами, різними видами робочих столів і багатьом іншим.

Прокручується меню забезпечить швидкий доступ до настройок і максимальну зручність користування телефоном. Крім всього цього, меню відкриває доступ до сервісної підтримки HTC Sense, до дистанційного управління смартфоном, до визначення місцезнаходження і синхронізації. Серед стандартних програм HTC Sensation можна також побачити сервіс Facebook, віджети медіа і погоди, систему Карт, ігри Teeter, сервіс HTC Watch та інше.

Недоліки HTC Sensation

Величезним недоліком для більшості потенційних покупців даного смартфона може виявитися відсутність можливості здійснювати відеодзвінки. Однак цей недолік відшкодовує додаток Qik Video Connect, незважаючи на те, що за допомогою програми Ваше зображення надсилається фронтальною камерою в перевернутому вигляді. Будемо сподіватися, що ця проблема вирішитися з оновленою версією цього додатка.

Підсумок огляду HTC Sensation:

На закінчення можна додати – хоча HTC Sensation зараз не є найкращим мобільним телефоном на ринку гаджетів, все ж мобільний апарат має деякі чудовими особливостями, що заслуговують витрачених грошей. В цілому – це відмінний смартфон, який з легкістю задовольнить потреби споживача середнього класу.

.