HTC Sensation: мультимедіа для смартфона

HTC Sensation – один з провідних непогано оснащених смартфонів, але не такий популярний як iPhone. Смартфон Sensation від компанії HTC має 4,3-дюймовий монітор з роздільною здатністю 560 на 960 пікселів, 8-мегапіксельну камеру з автофокусом і можливістю запису стерео 1080px відео (на відміну від звичайних лише лише 720 px). Телефон має двоядерним 1,2 ГГц процесор, який дозволяє завантажувати веб-сторінки з високою швидкістю. Швидкість обробки даних HTC Sensation робить цей апарат дуже швидким при запуску відразу декількох додатків (функція мультизадачности). Sensation має 768 RAM і вбудовану пам’ять ємністю 1 Гб, з можливістю розширення до 32 Гб, за допомогою SD Card 2.0. Тепер, досить про залізо, розглянемо мультимедійні можливості HTC Sensation.

Мультимедійні можливості характеристик HTC Sensation

Однією з особливостей, які відокремлюють смартфон від інших телефонів на ринку, є чудовий доступ до Інтернету. Sensation використовує технологію 3G швидкість завантаження до 14,4 Мб / с і швидкість закачування 5,76 Мб / с. Доступна і технологія Wi-Fi дозволяє використовувати телефон як модем. Швидкість GPRS порядку 114 Кб / с. Телефон оснащений Bluetooth 3,0 і AD2P для використання бездротових стерео навушників.

Ви можете використовувати HTC Sensation для того, щоб слухати як збережену музику на вашій SD-карті або передані мелодії в Радіо FM. У цього є SRS дійсний “звук навколо” для використання радіо навушників. Ви можете також отримати доступ до телевізійних передач через цей смартфон і використовувати його можливість з’єднання DLNA так, щоб Ви могли дивитися свої улюблені шоу на великих екранах з використанням DLNA телевізорами.

Програвач HTC Sensation підтримує такі формати файлів:. M4a,. Mp3,. Mid,. Amr,. Aac,. Wma,. Wav,. Ogg. Для того щоб завантажити музику на телефон Ви повинні були викачувати музичні файли на комп’ютер, конвертувати в необхідний формат і назад закачувати на телефон. Тепер Ви позбавлені від подібних маніпуляцій з файлами. Все ж Вам необхідно мати програму конвертер на Вашому ПК, якщо Ви захочете подивитися записані файли: смартфон записує аудіо у форматі. Amr.

Кількість відео форматів, підтримуваних телефоном також велике як і аудіо форматів. Смартфон може відтворювати відео у форматах:. Avi,. Mp4,. Xvid, .3 gp,. Amr, .3 g2 і. wmv. Сам телефон HTC Sensation записує відео у форматі .3 gp. Таким чином, Вам не потрібен ніякий конвертер для комп’ютера, якщо у Вас вже є Windows Media Player Classic.

Чесно кажучи, немає нічого революційного в мультимедійних здібностях HTC Sensation. Характеристики не отримали якихось захмарних оцінок і в цілому виявилися насправді гірше, ніж анонсувалися.

.