Google Books і British Library

Це стало відмінною новиною для любителів старої, більше не видається літератури, яку сьогодні практично неможливо отримати на руки. British Library і Google оголосили, що організації будуть працювати разом, щоб оцифрувати 250,000 не захищених авторським правом книг, що знаходяться у фондах біліотекі. Рік видання книг варіюється від 1700 до 1870. Дана акція спрямована на збільшення доступу всіх бажаючих до книг як для наукових цілей, так і для читання.

Google з British Library планують оцифрувати 250,000 книг, що не охороняються авторським правом.

British Library займеться відбором книг, в той час як Google виконає всю “брудну” роботу по їх оцифрування. Книги будуть знаходиться у вільному доступі на Google Books і на сайті British Library. Крім книг, у проект також будуть включені брошури та періодичні видання, хоча в цьому випадку для реалізації проекту буде необхідно приділити увагу фактам, які більше не доступні в Інтернеті.

Незважаючи на те, що потрібно відсканувати більше 40 мільйонів сторінок, все ж залишається надія, що даний проект не буде покинутий як інший проект Google – Google News archive project. Незабаром любителям історії буде чим зайнятися, вивчаючи відсканований матеріал.

.