Будильник Cicadidae: гаджет

Якщо Ви один з тих людей, які не можуть прокинутися, якщо не завели декілька будильників, можливо концептуальний будильник Cicadidae зможе Вас здивувати.

Будильник може знаходити і передавати сигнал на декілька Bluetooth – приймачів, ці приймачі поставляються з вбудованими міні динаміками, а також містять у собі 3,5 мм аудіо вихід. Це означає, що Ви зможете з’єднати приймач практично з будь-яким пристроєм у вашому будинку, яке має 3,5 мм аудіо вхід, це можуть бути колонки, телевізори, комп’ютери, смартфони, планшети, mp3 плеєри і так далі, насправді можливості безмежні.

Концептуальний будильник Cicadidae подбає про те, щоб Ви його почули.

Наприклад – Ви під’єднали декілька приймачів по всьому будинку, до Вашого смартфону, планшету, комп’ютера, телевізора та колонок. Коли включається сигнал будильника, Ви інстинктивно шукаєте годинник, щоб відключити сигнал, але звук не припиняється, ви відключаєте свої смартфон і планшет, але Ви все одно чуєте звук, тому вам доводиться вставати з ліжка і відключати залишилися приймачі. Хоча звичайно Ви можете продовжувати спати, незважаючи на цей шум, в цьому випадку Вам потрібно щось сильніше, ніж будильник Cicadidae.

Недоліком концепту є те, що якщо Ваші пристрої такі як телевізор, колонки, комп’ютер, телефон вимкнені приймачі не зможуть видавати звук, це означає, що Вам доведеться залишити деякі з них включеними, що в кінцевому підсумку може закінчитися марною тратою батареї, виходом є харчування кожного приймача від власної батареї.

.