Yota 3: «російський» смартфон запустять без Росії

По-перше, YotaPhone 3 більше не «YotaPhone 3». По-друге, з великою ймовірністю смартфон остаточно перестане бути російським. Ну, і по-третє, він значно слабшими, ніж ми припускали.

YotaPhone більше не «YotaPhone»

У минулу п’ятницю в Харбіні відбулася презентація третього покоління тепер уже російсько-китайського смартфона YotaPhone, на якій були озвучені ціни пристрою, а також приблизні терміни появи. Сьогодні стали відомі нові подробиці. Почнемо з того, що смартфон тепер називається просто Yota 3, без «Phone». Це видно на фото з презентації:

Ймовірно, зміна назви – це частина стратегії китайської сторони, яка перехоплює ініціативу у російській. Відповідно до джерел, партнерство виявилося під загрозою зриву. Engaget пише, що Baoli (китайський партнер) почав робити кроки, щоб змусити своїх російських партнерів покинути проект, тому колишній президент Yota Devices Владислав Мартинов нібито подав позов проти Baoli в Великобританії. При цьому відомо, що сам Мартинов ще в минулому році передав роль генерального директора Дмитра Мойсеєву (колишньому виконавчому директору). Ми будемо стежити за розвитком скандалу.

Характеристики

Джерело також поділився характеристиками пристрою, які можна вважати достовірними. Крім процесора (який виявився менш потужним), вони майже повністю збігаються з тими, що Hi-Tech mail.ru публікував раніше :
Екран: AMOLED, діагональ 5,5 дюймів, дозвіл FullHD
Другий екран (ззаду): e-ink, діагональ 5,2 дюймів
Процесор: чотирьохядерний Qualcomm Snapdragon 625
Пам’ять: 4 ГБ LPDDR ОЗУ і 64/128 ГБ ПЗУ
Камери: фронтальна – 12 Мп, основна – 13 Мп
Акумулятор 3200 мАг
ОС: Android 7.0
Крім того, відомо, що в пристрої буде порт USB-C, який також буде виконувати роль аудіовиходу. Тобто аудіовиходу 3,5 мм не буде.

висновки

Таким чином, очевидно, що на момент виходу, який відбудеться восени, або ближче до нового року, ми отримаємо морально застаріле пристрій, який знову може похвалитися хіба що двома екранами. Чи спрацює ця перевага на ринку з третьої спроби – невідомо.

.