У Китаї почалися продажі підробленого iPhone 8

На ринку Китаю з’явилися репліки iPhone 8, що працюють на Android.

Характеристики

Китайський смартфон повністю копіює ще поки не розкритий офіційно дизайн флагмана Apple, а точніше, спекуляції з цього приводу . Безіменне пристрій одержав безрамковий екран , сканер відбитків пальців на задній панелі, а також подвійну вертикальну камеру – все у відповідності з деякими витоками. Корпус пристрою зроблений з металу і навіть має логотип Apple на відповідному місці.

Зрозуміло, що китайська саморобка не зможе похвалитися ні технічною досконалістю, ні ємністю акумулятора, і фактично не має ніякого відношення до справжнього iPhone 8, ряд подробиць про який вже відомий.

Хто купить?

Втім, такі апарати користуються певним попитом: вони дешевші, а виглядають «майже так само». Крім того, схожість щосили використовують шахраї, які продають підробки під виглядом оригіналу. Швидше за все, пристрій скоро з’явиться і в Росії.
Чи подасть Apple в суд? До офіційного виходу iPhone 8 – навряд чи. Так що у китайців є термін як мінімум до осені, щоб реалізувати побільше своїх «айфонів». Однак ми рекомендуємо дочекатися осені і придбати оригінальний iPhone .

Старі моделі стрімко дешевшають

В очікуванні нового iPhone можна порівняти ціни на попередні моделі оригінальних смартфонів Apple.

.