Стівен Хокінг назвав терміни переселення людей з Землі

На Міжнародному фестивалі науки і мистецтв Starmus IV, який проходить в норвезькому місті Тронхейм, британський астрофізик Стівен Хокінг в черговий раз закликав людство готуватися до того, щоб покинути Землю. На його думку це має статися в найближчі 30 років.

«Я переконаний, що люди повинні покинути Землю. Земля стає занадто мала для нас, наші фізичні ресурси виснажуються тривожними темпами », – сказав Хокінг своїм слухачам. На думку вченого 30 років людям повинно вистачити, щоб створити базу на Місяці, а 50 років – щоб колонізувати Марс і відправити туди зразки земної флори і фауни, повідомляє http://droid.pp.ua/ .

Хокінг вважає, що поточні проблеми – перенаселення планети і прийдешні наслідки глобального потепління – можуть бути вирішені тільки межпланетарной міграцією, яка неминуче почнеться в найближчому майбутньому. Землю, на думку вченого, так чи інакше, чекає катастрофа, яка може статися через падіння на неї астероїда, перенаселення, глобального потепління, або антропогенних факторів. На думку Хокінга, освоєння далекого космосу – це природний шлях розвитку для людства, який можна порівняти, наприклад, з колонізацією Америки вихідцями зі Старого Світу.

Нагадаємо, що недавно Хокінг розповів про можливі причини загибелі цивілізації в результаті неправильного підходу до розвитку штучного інтелекту. А півроку тому він сказав, що люди не виживуть, якщо не покинуть Землю протягом 1000 років.

.