OnePlus 5 обманює бенчмарки, але продається дуже швидко

Згідно з доповіддю розробників XDA, OnePlus 5 використовує механізм максимізації продуктивності чіпа Snapdragon 835 під час синтетичних тестів. За твердженням експертів: http://droid.pp.ua/, смартфон не здатний підтримувати такий високий рівень продуктивності під час щоденного використання, а користувачів просто вводять в оману.

Нечесна гра…

Тільки вчора пройшла презентація нового флагмана One Plus , а вже сьогодні вибухнув пов’язаний з ним скандал. Механізм накрутки продуктивності змушує чотири з восьми ядер процесора Snapdragon 835 працювати на максимальній частоті в 1,9 ГГц, хоча в звичайних обставинах частота змінюється в залежності від завдань. У своєму дослідженні XDA виявили, що зазвичай ядра працюють на максимальній частоті в 1,9 ГГц тільки в 24,4% завдань, а в тестах цей показник зростає в чотири рази, що не відображає реального сценарію щоденного функціонування смартфона.

OnePlus 5 обманює бенчмарки, але продається дуже швидко

Завдяки таким маніпуляціям OnePlus 5 зміг досягти одних з найвищих показників серед всіх пристроїв на Snapdragon 835. OnePlus 5 дійсно дуже швидкий і сучасний смартфон, але, тим не менш, показники в тестах не відображають реальних результатів, пише Phone Arena .

 

Тим часом, один із співзасновників OnePlus Карл Пий написав у своєму Твіттері, що OnePlus 5 є «самим швидко продається пристроєм» компанії.

 

.