Міняю Windows 8 на Ubuntu 13.04


Всім ранок, шановні читачі. Нарешті дожив до цього моменту, і все ж перебрався на Ubuntu 13.04. Спочатку планував перейти на Linux, але при цьому Windows залишити як другу систему, але при установці Ubuntu відбулася якась незрозуміла річ, і тепер моя Windows більше не запускається.

Так як c системою Ubuntu я зіткнувся напевно всього лише третій раз у своєму житті, прийшов прочитати досить великий обсяг інформації, щоб налаштувати все під себе і встановити потрібний софт, але зараз цілком розібрався і в принципі задоволений встановленою системою.

Найскладнішим і не приємним, для мене, як виявилося не те що складно знайти аналоги софта Windows, або у більшій частині консольна робота при установці програм, і всього лише така дрібниця як кнопки «згорнути, розкрити і закрити» знаходяться з правого боку. Після трьох днів роботи в новому середовищі вже цілком освоївся, і як би проблем більше не виникає.

Найбільше в даній системі обрадувала швидкість роботи, особливо швидкість роботи браузера в інтернеті. Враховуючи такий фактор що у нас в Білорусі інтернет і так не блищить, а для мене реально важлива швидкість завантаження, то власне заради цього в основному я пройшов стіл не легкий шлях.

Ідея про перехід від всіма улюбленого Windows на Ubuntu виникла у мене в голові вже давно, ще коли на стаціонарному комп’ютері у мене згорів вінчестер, і мені довелося записати на флешку якусь збірку (вже не пам’ятаю назви) яка важила всього близько 200 мегабайт, і працювати з нею. Після я кілька разів порівнював швидкість завантаження браузером Chrome всім відомої соціальної мережі вконтакте, і був дуже навіть здивований.

Як висновок хочу сказати що якщо ви думаєте чи варто менят «шило на мило», тобто в нашому випадку Windows на Linux, тепер можу відповісти тільки «Так, стоїть». До інтерфейсу можна звикнути за 2-3 дня, за те життя покращитися в n-ну кількість разів.

.