Читайте нас по RSS! Підписуйтесь на нашу розсилку по E-Mail!

Добрий вечір дорогі читачі. Якщо ви уважно спостерігаєте за розвитком блога, то напевно вже помітили, що тепер, через майже два роки, мій блог тепер транслює RSS стрічку, а так само з’явився у всім відомому.

 

Тепер ознайомитися з нашими новинами можна набагато зручніше, не виходячи з звичного багатьом RSS-Рідера і навіть можна отримувати наші новини прямо на поштову скриньку!

 

Та я викорис, що це давно вже не новина, і більшість початківців блогерів відразу при завантаженні в мережу підключають різні RSS-Транслятори, розсилки і так далі, але я в цьому особливого сенсу не бачив, але так як останнім часом блог стрімко розвивається, я вирішив все ж приділити хвилинку часу і підключити багатьом звичні «плюшки».

Підписатися на розсилку новин по E-Mail можна з кожної новини розміщеної на моєму блозі, в самому «кінці» кожної статті вказано посилання де ви всього в два кліка можете оформити розсилку на свій e-mail. На всяк випадок процедуру можна виконати пройшовши за цим посиланням.

Кстати! Якщо ви не знали, величезний плюс RSS-Читання новин і статей в тому що вам навіть не потрібно посящать мій блог, що значно заощадить витрата вашого інтернет-трафіку.

На RSS-Канал так само можна підписатися пройшовши за відповідним посиланням розміщеної в «кінці» кожного мого посту, але про всяк випадок адреси RSS-Каналів:

http://linkfight.pp.ua/feed
http://linkfight.pp.ua/feed/atom

.