3D голограми та iPhone 10

Ви коли-небудь задавалися питанням, як може виглядати iPhone 10? Припустимо, що зараз поки що можна купити iPhone 5 із неймовірними можливостями і безліччю додатків, переглянути які не вистачить часу. Вражаюче, чи не так?

Нещодавно ми обговорювали властивості iPhone 5 в нашому дослідному центрі, і були переконані, що нова платіжна система компанії Google (а я впевнений, і інші компанії-партнери різних банків пророблять те саме з їх мобільними телефонами) перетворить Ваш майбутній смартфон, iPad і тому подібні моделі модільних гаджетів у портативну кредитну картку і банківський рахунок.

Довгоочікувана технологія мобільних обчислень вже майже доступна: 3D голограми для смартфона iPhone 10

На цьому справа не зупиниться, і незабаром ідею 3D-медіа файлів випередять голографічні технології та спектральні зображення. Так, розробники вже працюють над цим. Кілька компаній вже об’єдналися з IBM, щоб висунути цю технологію, отже, через кілька поколінь задовго до появи iPhone 10, ці високотехнологічні смартфони будуть забезпечувати голографічні телефонні конференції.

Якщо Ви знаходите мої слова сумнівними, то я не один говорю про це. Зовсім недавно, 18 травня 2011 року на сайті Read Write Web Online Річардом Макманус була опублікована дуже цікава стаття “Майбутнє смартфона: голограми та проекційні екрани”. Містер Макманус погоджується і також вірить у те, що через пару поколінь смартфонів і планшетів з’являться проекційні екрани з 3D технологією. Як думаєте це правда?

Безсумнівно, я в цьому впевнений і вважаю, що автор статті потрапив у саму точку, а нові технології разом з мобільного платіжною системою будуть вбудовані в кожен смартфон. Ніхто не буде носити годинник, так як мобільні телефони і планшетні комп’ютери подбають про це. Ніхто не буде більше потребувати GPS-навігаторах, тому що ці персональні технологічні телефони замінять GPS-гаджети.

Можливо, Ваш планшет буде розміром з невеликий смартфон, і Ви зможете скрізь його носити з собою в кишені, а коли прийдете до кав’ярні Starbucks, Ви просто відкриєте планшетний комп’ютер, і той, у свою чергу, розкриє свій великий чи екстра великий екран на Ваш вибір. У Вас все буде в комплекті: органайзер, електронна пошта, відео голографічна конференція, ігри, GPS-навігатор, улюблені програми, але все можливе на землі. Ось таке гряде майбутнє, а Ви готові до нього? Я знаю, що я готовий. Звичайно, я сподіваюся, що Ви обдумаєте все це.

.