Пишемо свій віджет для WordPress з нуля


Добрий вечір, дорогі читачі. Багато хто з вас напевно вже використовували систему WordPress, для створення різних проектів на ній, і напевно багатьох вже цікавив таке питання – Як написати віджет для wordpress?

І так, я сьогодні спробую вам дати максимально короткий, але при цьому максимально інформативну відповідь, заснований на власному прикладі як це зробити, і як же все таки просто розробити свій віджет, маючи хоча б мінімальні знання PHP і HTML.

І так, почнемо з першого, і напевно найголовнішого – Назва віджету. Практично у будь-якого віджету в wordpress є свій так званий Title. Щоб ви в подальшому змогли самі налаштувати даний віджет, або користувач даного віджету НЕ перелапачівая заново код, а зробивши всього пару кліків в амдін-панелі, ми розберемо приклад.

Для зберігання даних ми будемо використовувати «осередок в базі», яку спочатку потрібно створити або обьявить, але попередньо потрібно вказати основну інформацію про плагіні, загалом показую відразу приклад з докладними коментарями.

Віджет

Ось власне і все, тепер беремо цей код, трошки правимо під себе, архівуємо і встановлюємо на свій проект використовуючи звичайний установник плагінів, вдалого кодинга друзі.

.